agencja reklamy MEDIANA
 

Usługi reklamowe

Uwolnij wyobraźnię

Jesteśmy na rynku od wielu lat. Możemy się pochwalić tworzeniem skutecznych reklam, które przyciągają uwagę i co bardzo ważne generują zyski. Specjalizujemy się w tworzeniu szeroko rozumianej reklamie wizualnej. Naszymi klientami są firmy nie tylko z naszego regionu, ale również z całej Polski ceniące sobie przede wszystkim dobry i dopracowany wizerunek.

Powiedz nam czego oczekujesz, a my zajmiemy się resztą - zmierzymy, zaprojektujemy, wyprodukujemy, zamontujemy.

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie reklamy. Nieustannie staramy się poszerzać naszą wiedzę i umiejętności oraz śledzimy nowości technologiczne i materiałowe tak, aby świadczone przez nas usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. W trakcie realizacji każdego z projektów dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania zadowoliły każdego klienta.

W naszej ofercie znajdziesz:

Reklama na jachtach

Jachty i żagle to doskonały pod każdym względem nośnik reklamy. Jest oryginalnym pomysłem na zaistnienie przed szerokim gronem odbiorców. Taka forma promocji jest dość specyficzna bo dociera do potencjalnych klientów w czasie spędzanym na wodzie a więc wtedy gdy jesteśmy zrelaksowani. W takich warunkach odbiór reklamy jest zdecydowanie bardziej pozytywny, na długo zapada w pamięć i przyjemnie się kojarzy.

Nadruki na żaglach malujemy specjalnie dobranymi farbami odpornymi na warunki atmosferyczne, sól morską, ścieranie czy wykruszanie.

Burty jachtów oklejamy foliami samoprzylepnymi. Mogą być drukowane (solvent) lub klasyczne wycinanki. Wydruki dodatkowo pokrywamy lakierem UV, który oprócz zabezpieczenia przed blaknięciem ma właściwości ochrony przed ścieraniem, lekkimi zarysowaniami, wodą morską. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również zmianę koloru burt, którą wykonujemy z folii samochodowych.

Oklejanie pojazdów

Oklejanie pojazdów grafiką reklamową, zmianę koloru, oklejanie szyb folią OWV

Przemieszczający się pojazd z naniesioną reklamą dociera do dużej ilości odbiorców, więc jest to opłacalny sposób promocji każdej branży. Twoja marka jest lepiej zapamiętywalna. Wykonujemy prace z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu nasze realizacje zyskują dużą żywotność, a wieloletnie doświadczenie zapewnia fachową i rzetelną obsługę.

Reklama wizualna

Tablice, stojaki, witryny, kasetony świecące, wyświetlacze ledowe, flagi, banery, litery przestrzenne itd. - skutecznie wskażą miejsce Państwa firmy oraz ułatwią Państwa klientom dotarcie i kontakt.

Realizujemy klasyczne jak i bardzo nietypowe pomysły.

Poligrafia

Propozycją na skuteczne dotarcie do klienta jest klasyczna ulotka, wizytówka, folder. W swojej ofercie mamy bardzo duży wachlarz druku offsetowego i cyfrowego między innymi:
ulotki, foldery, wizytówki, teczki, plakaty, katalogi, notesy, papiery firmowe, podkłady na biurko itp. Wykonujemy również kalendarze, karty pocztowe, zaproszenia, dyplomy, bilety.

Projekty graficzne

W obecnych czasach, gdy świat zalewa nas różnymi produktami, właściwa reklama może być czynnikiem decydującym o powodzeniu Twojej firmy. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i pomożemy stworzyć coś nowego, aby Twoja marka wyróżniała się na rynku.

 


©Mediana - agencja reklamy, 2018