agencja reklamy MEDIANA
 

Fotografia artystyczna

Każda fotografia wykonana przez nas przechodzi określony zakres obróbki graficznej w celu usunięcie wszelkich wad i uwydatnienie zalet. Niezbędne korekty wprowadzamy by Państwa produkt czy portret wyglądał profesjonalnie. Istnieje również możliwość dostosowania obrazu do indywidualnych potrzeb.

Fotografia produktowa

wykonywana jest na jednolitym tle mająca na celu przedstawienie produktu w możliwie jak najwierniejszy, nie zniekształcony sposób. Fotografia taka charakteryzuje się możliwie jednolitym oświetleniem całego obiektu z naciskiem na poprawne odwzorowanie faktury, kształtu i koloru.

Jest to podstawowy sposób prezentacji produktu firmy w katalogach, na stronach czy sklepach internetowych lub innych materiałach reklamowych. Dzięki temu że nawet proste przedmioty właściwie sfotografowane mogą zostać przedstawione jako produkt ekskluzywny. Jest to rodzaj fotografii który wzbudza u oglądającego chęć posiadania tego przedmiotu co podnosi sprzedaż a Państwu przynosi korzyść finansową.

Fotografia reklamowa

nie musi wiernie przedstawiać produktu. Fotograf ma nieco większą swobodę w kreowaniu obrazu poprzez odpowiednie oświetlenie, ukazanie przedmiotu w dowolnej aranżacji itp. Takie zabiegi skłonią potencjalnego kupującego do zatrzymania się i przeczytania reklamy.

W takiej fotografii stosujemy indywidualne podejście do tematu, uzgodniamy z klientem jakie cechy produktu mają być wyeksponowane.

Fotografia produktowa i reklamowa jest nieodzownym element w większości reklam. Nie wykona się bez niej katalogów, gazetek reklamowych itp. Tak samo sklep internetowy bez niej nie ma racji bytu a i klasyczna reklama zewnętrzna opatrzona ładną fotografią będzie bardziej konkurencyjna.

Sesje zdjęciowe

Marzycie Państwo o pięknych zdjęciach, szukacie oryginalnego prezentu, chcecie zatrzymać w pamięci ważny moment... sesja zdjęciowa to idealny pomysł. W studiu, plenerze czy ciekawym wnętrzu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: fotografię portretową, dziecięcą, ślubną, narzeczeńską, rodzinną, i wiele innych.

Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszego doświadczenia.

 


©Mediana - agencja reklamy, 2018